Cennik

Do wyboru są dwie opcje, aby mogli Państwo wybrać tę pasującą do budżetu oraz oczekiwań. Nasz cennik dostępny jest poniżej, wraz ze szczegółowym opisem poszczególnych Pakietów. 
 

Projekt Standard

Pakiet Standard to Wizualizacja 3D oraz projekt techniczny wnętrza.

Klient otrzymuje wykaz proponowanych elementów wyposażenia wnętrza, mebli, oświetlenia, okładzin ściennych i podłogowych, armatury łazienkowej, płytek i elementów dekoracyjnych z podaniem ich marki, ceny oraz miejsca zakupu w atrakcyjnej cenie.

Projekt Premium

Pakiet Premium dodatkowo zawiera nadzór nad projektem. Konsultacje na miejscu inwestycji i czuwanie nad prawidłowością prac realizacyjnych projektu.

 

Projektowanie wnętrz w Gdańsku - ceny

Jesteśmy liderem w branży projektowania wnętrz w Gdańsku, dlatego jeżeli są Państwo zainteresowani nową aranżacją swoich pomieszczeń, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Do każdego powierzonego nam zadania podchodzimy indywidualnie, a najbardziej zależy nam na zadowoleniu klienta. Uważamy, że bardzo ważna jest współpraca klienta z projektantem wnętrz, dlatego stawiamy na kompromis miedzy naszą wizją, a Państwa sugestiami. Wspólnie możemy stworzyć nową aranżację mieszkań, biur, hoteli, lokali publicznych, restauracji, salonów piękności, czy domów. Oprócz tego zajmiemy się zaprojektowaniem pojedynczych pomieszczeń - salonu, kuchni albo na przykład, łazienki.  

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, to zapraszamy do współpracy. Wierzymy, że jesteśmy w stanie stworzyć przestrzenie, które będą cieszyły oko.