Projekt Standard

Pakiet Standard to Wizualizacja 3D oraz projekt techniczny wnętrza.

Klient otrzymuje wykaz proponowanych elementów wyposażenia wnętrza, mebli, oświetlenia, okładzin ściennych i podłogowych, armatury łazienkowej, płytek i elementów dekoracyjnych z podaniem ich marki, ceny oraz miejsca zakupu w atrakcyjnej cenie.

W trosce o jak największe zadowolenie naszych klientów nieustannie dbamy o odpowiednie dostosowanie oferty do ich indywidualnych potrzeb. Dzięki temu możemy zajmować się realizacją wielu zadań, nad którymi czuwa doświadczony projektant wnętrz w Gdańsku. Cennik takiej usługi jest bardzo zróżnicowany, przede wszystkim z uwagi na dostępność wielu pakietów. Jednym z najpopularniejszych z nich zdecydowanie jest pakiet standard, pozwalający na nawiązanie swobodnej współpracy. Pakiet to Wizualizacja 3D oraz projekt techniczny wnętrza. Dwutorowe podejście do wykonania stosownego projektu daje możliwość dokładnego zapoznania się z gotowymi założeniami. W szczególności jest tu pomocna specjalna wizualizacja 3D, pozwalająca na dokładne dostrzeżenie wszystkich najważniejszych szczegółów. 

Projektowanie wnętrz w Gdańsku - ceny

Doskonale wiemy, jak ważne jest odpowiednie zaplanowanie wyposażenia wnętrza. Dzięki właściwej organizacji już na etapie planowania można stworzyć przestrzeń idealnie dopasowaną do swoich potrzeb. Jak stworzyć sobie taką możliwość? Wystarczy skorzystać z naszej rozbudowanej oferty, w ramach której stosowny projekt zostanie przygotowany przez doświadczonego projektanta wnętrz w Gdańsku. Cennik całego przedsięwzięcia jest bardzo różnorodny, co sprawia, że projekty są idealnie dostosowane do indywidualnych potrzeb. Klient otrzymuje szczegółowe wytyczne, niewątpliwie sprawiają one, że cały proces przygotowania wnętrza do użytku staje się jeszcze łatwiejszy. Nie ma przecież potrzeby poszukiwania materiałów wykończeniowych w niesprawdzonych miejscach, co do których nie ma pewności o wysokiej klasie każdego produktu. Otrzymując gotowe wytyczne można z łatwością zrealizować to, co zaprojektował profesjonalny projektant wnętrz w Gdańsku. Cennik  materiałów wykończeniowych nie powinien przerażać, dlatego oferujemy fachową pomoc w wyborze odpowiedniej oferty. Dzięki temu można mieć pewność, że wykonany projekt zostanie jak najwierniej odwzorowany w rzeczywistości. 

Jesteśmy liderem w branży projektowania wnętrz w Gdańsku, dlatego jeżeli są Państwo zainteresowani nową aranżacją swoich pomieszczeń, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Do każdego powierzonego nam zadania podchodzimy indywidualnie, a najbardziej zależy nam na zadowoleniu klienta. Uważamy, że bardzo ważna jest współpraca klienta z projektantem wnętrz, dlatego stawiamy na kompromis miedzy naszą wizją, a Państwa sugestiami. Wspólnie możemy stworzyć nową aranżację mieszkań, biur, hoteli, lokali publicznych, restauracji, salonów piękności, czy domów. Oprócz tego zajmiemy się zaprojektowaniem pojedynczych pomieszczeń - salonu, kuchni albo na przykład, łazienki. Wszystko to dzięki dokładnej pracy doświadczonego projektanta wnętrz  Gdańsku. Cennik naszych usług zależny jest od konkretnego projektu.  

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, to zapraszamy do współpracy. Wierzymy, że jesteśmy w stanie stworzyć przestrzenie, które będą cieszyły oko.

Profesjonalny projektant wnętrz Gdańsk - cena i zakres oferty