Projektowanie wnętrz w Trójmieście - ceny

MP Design Małgorzata Paprocka zajmuje się kompleksowym projektowaniem wnętrz w Trójmieście. W naszej ofercie na pewno znajdą Państwo opcję, która będzie dopasowana do oczekiwań, jak i budżetu. 

Czym uwarunkowany jest cennik?

Cennik jest różny, zależnie od wybranej przez Państwa opcji. Do wyboru mamy Pakiet Standard oraz Pakiet Premium. Pakiet Premium jest droższy ze względu na nasz osobisty nadzór nad realizacją projektu. Przy zakupie tej wersji usługi możecie liczyć na konsultacje na miejscu inwestycji oraz czuwanie nad prawidłowością postępujących prac. Będzie to świetne rozwiązanie dla każdego, kto nie ma czasu lub możliwości być przy pracach realizacyjnych projektu. 
W przypadku obu pakietów początkowo skupimy się na wizji oraz projekcie. 

Niezależnie od tego czy będzie to dotyczyło wyłącznie kuchni, prywatnego mieszkania, salonu piękności, czy dużego sklepu - zajmiemy się powierzonemu nam zadaniu równie poważnie i profesjonalnie. Nasze podejście do projektowania jest kompromisem między wizją architekta a sugestiami klienta. Wspólnie będziemy uczestniczyć w procesie tworzenia przestrzeni pięknych i przytulnych. 

Dostarczymy Państwu wizualizacji 3D, która pomoże w uświadomieniu sobie, jak będzie w przyszłości wyglądało pomieszczenie na żywo. Oprócz tego sporządzimy projekt techniczny wnętrza, bez którego trudno byłoby podjąć jakiekolwiek prace remontowe. 
 

Projektowanie wnętrz w Trójmieście - od ogółu, do szczegółu

Uważamy, że ważna jest dbałość o szczegóły - dlatego czynnie obserwujemy miejsca, gdzie można kupić produkty potrzebne do realizacji projektów. Oczywiście szukamy miejsc takich, w których można będzie kupić je w atrakcyjnej cenie. W końcu projektowanie wnętrz nie może odbyć się bez głębokiej świadomości dostępnych materiałów oraz innych produktów wnętrzarskich.

Otrzymają od nas Państwo wykaz proponowanych produktów. Będą to między innymi meble, płytki, oświetlenia, czy elementy dekoracyjne. Wykaz taki zawierał będzie nazwy marek, ceny, a także miejsca, gdzie będą mogli je Państwo zakupić w atrakcyjnej cenie. 

Kiedy już każda z tych kwestii zostanie uzgodniona, wtedy nasi podwykonawcy będą mogli zająć się profesjonalnym wykonaniem ustalonego projektu.


Chcemy, aby naszą współpracę pamiętali Państwo jako owocną oraz dobrą, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby sprostać nawet najwyższym oczekiwaniom. 


Jesteśmy liderami na rynku projektowania wnętrz w Trójmieście i z radością podejmiemy się każdego zadania. Bacznie obserwujemy wszelkie trendy architektoniczne, więc nie trzeba martwić się o to, czy efekt wspólnej pracy okaże się nietrafiony lub nieatrakcyjny.