Projektowanie wnętrz w Trójmieście - ceny

Jeżeli potrzebują Państwo korzystnej zmiany w swojej przestrzeni, doskonałym rozwiązaniem będzie nasze projektowanie wnętrz (Trójmiasto). Cennik jest tak naprawdę uzależniony od Państwa potrzeb oraz oczekiwań co do realizacji, jednak zadbaliśmy o to, by każda opcja była atrakcyjna.

 

MP Design Małgorzata Paprocka zajmuje się kompleksowym projektowaniem wnętrz w Trójmieście. W naszej ofercie na pewno znajdą Państwo opcję, która będzie dopasowana do oczekiwań, jak i budżetu. 

Czym uwarunkowany jest cennik? Projektowanie wnętrz Trójmiasto

Cennik projektowania wnętrz jest różny, zależnie od wybranej przez Państwa opcji. Do wyboru mamy Pakiet Standard oraz Pakiet Premium. Pakiet Premium jest droższy ze względu na nasz osobisty nadzór nad realizacją projektu. Przy zakupie tej wersji usługi możecie liczyć na konsultacje na miejscu inwestycji oraz czuwanie nad prawidłowością postępujących prac. Będzie to świetne rozwiązanie dla każdego, kto nie ma czasu lub możliwości być przy pracach realizacyjnych projektu. 
 

W przypadku obu pakietów początkowo skupimy się na wizji oraz projekcie. Każdą współpracę zaczynamy od wysłuchania potrzeb klienta, by uwzględnić je w naszej wizji. Nie spoczniemy, dopóki nie wypracujemy rozwiązania, które będzie dla klienta satysfakcjonujące. Naszą pasją jest projektowanie wnętrz (Trójmiasto) – cennik więc zawsze będzie cechował się atrakcyjnością dla obu stron współpracy.

Niezależnie od tego czy będzie to dotyczyło wyłącznie kuchni, prywatnego mieszkania, salonu piękności, czy dużego sklepu - zajmiemy się powierzonemu nam zadaniu równie poważnie i profesjonalnie. Nasze podejście do projektowania wnętrz jest kompromisem między wizją architekta a sugestiami klienta. Wspólnie będziemy uczestniczyć w procesie tworzenia przestrzeni pięknych i przytulnych. 

Dostarczymy Państwu wizualizacji 3D, która pomoże w uświadomieniu sobie, jak będzie w przyszłości wyglądało pomieszczenie na żywo. Oprócz tego sporządzimy projekt techniczny wnętrza, bez którego trudno byłoby podjąć jakiekolwiek prace remontowe. W MP DESIGN dokładamy wszelkich starań, by nasza współpraca była możliwie jak najbardziej przejrzysta, co przekłada się na satysfakcję obu stron z jej przebiegu oraz optymalne rezultaty realizacji.

Projektowanie wnętrz w Trójmieście - od ogółu, do szczegółu

Uważamy, że ważna jest dbałość o szczegóły - dlatego czynnie obserwujemy miejsca, gdzie można kupić produkty potrzebne do realizacji projektów. Oczywiście szukamy miejsc takich, w których można będzie kupić je w atrakcyjnej cenie. W końcu projektowanie wnętrz nie może odbyć się bez głębokiej świadomości dostępnych materiałów oraz innych produktów wnętrzarskich.

Projektowanie wnętrz, Trójmiasto – cennik jakościowych materiałów wcale nie musi być wysoki

Otrzymają od nas Państwo wykaz proponowanych produktów. Będą to między innymi meble, płytki, oświetlenia, czy elementy dekoracyjne. Wykaz taki zawierał będzie nazwy marek, ceny, a także miejsca, gdzie będą mogli je Państwo zakupić w atrakcyjnej cenie. 

Kiedy już każda z tych kwestii zostanie uzgodniona, a cennik projektowania wnętrz zaakceptowany wtedy nasi podwykonawcy będą mogli zająć się profesjonalnym wykonaniem ustalonego projektu.


Chcemy, aby naszą współpracę pamiętali Państwo jako owocną oraz dobrą, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby sprostać nawet najwyższym oczekiwaniom. 


Jesteśmy liderami na rynku projektowania wnętrz w Trójmieście i z radością podejmiemy się każdego zadania. Bacznie obserwujemy wszelkie trendy architektoniczne, więc nie trzeba martwić się o to, czy efekt wspólnej pracy okaże się nietrafiony lub nieatrakcyjny. 

Jakich efektów mogą się Państwo spodziewać? | Projektowanie wnętrz, Trójmiasto – cennik


Nasz zespół to pasjonaci aranżacji wnętrz. Z chęcią podejmujemy się realizacji projektów trudnych i nieoczywistych. Każdy nasz projekt składa się z kilku kompleksowych i uzupełniających się etapów, dzięki czemu zyskujemy dużą elastyczność w działaniu, a jednocześnie możliwość ścisłej kontroli nad rezultatem. 

Przed przystąpieniem do realizacji otrzymają Państwo możliwość zapoznania się ze szczegółową wizualizacją 3D, która da Państwo ogląd na efekt końcowy i możliwość wprowadzenia poprawek. Dzięki temu unikną Państwo rozczarowań, a także konieczności dokonywania zmian po zakończeniu realizacji. Cennik projektowania wnętrz w Trójmieście jest ustalany indywidualnie. 

Nasz zespół to młodzi projektanci o otwartych umysłach i głowach pełnych pomysłów. W naszej pracy niejednokrotnie wdrażamy innowacyjne rozwiązania oraz nowoczesne strategie, które przekładają się na niebanalne i oryginalne rezultaty, szeroko cenione przez naszych klientów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz współpracy!